Wikipedia

Výsledky hledání

Aloe vera, z čeho se vyrábí a čemu prospívá?

Aloe vera

Dnes bych vám chtěl představit Aloe vera od společnosti ESSENS.
Co to vlastně je Aloe vera, z čeho se vyrábí, k čemu složí a proč je dobré používat.
Aloe vera je subtropická rostlina bez stonku, která dosahuje výšky až 100 cm. Aloe pochází pravděpodobně ze severní Afriky, v současnosti se ale pro své blahodárné účinky pěstuje po celém světě. Aloe má dužnaté zelené listy, jejichž okraje jsou zubaté a mají trny.
Z dužiny listů se získává průhledná tekutina, která se pro své příznivé účinky na zdraví využívá jako doplněk stravy. Aloe jsou přisuzovány i léčivé a zklidňující účinky na pokožku, proto je hojně využívána také v kosmetice. Klinické studie prokázaly, že gel z Aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, enzymy, pylosacharidy a mnoho dalších prospěšných látek.
Aloe vera ESSENS se získává z listů druhu Aloe vera Barbadensis Miller nejvyšší kvality. Rostliny se pěstují v přirozeném prostředí bez znečištění v oblasti Jaumave v Mexiku. Rostliny jsou v BIO kvalitě, při jejich pěstování nabyla použita žádná hnojiva, insekticidy nebo herbicidy. Rostliny jsou zalévány pouze dešťovou vodou, nebo pramenitou vodou z okolních hor. Kvalita surovin i výrobního procesu je doložena mnoha certifikáty.


Metoda zpracování TOTALOE

umožňuje zachovat ve šťávě 200 aktivních látek a více než 75 různých druhů živin.
Šťáva z rostlin se získává novou revoluční metodou Totaloe, která využívá nejnovějších poznatků a technologií. Šťáva si zachovává v průběhu zpracování veškeré příznivé účinky, které jsou pak přeneseny i do konečných produktů. Proces Totaloe kombinuje tradiční metodu ručního zpracování s dalšími fázemi, které zajišťují, že získaná šťáva si zachová vysoký obsah účinných látek a je zbavena všech nežádoucích složek. Vynikající kvalita je dána nejen metodou zpracování, ale i kvalitou rostlin, které jsou pěstované v přirozeném subtropickém prostředí nádherného údolí Jaumave.

                                           

Aloe vera 99,5 % gel drink - vitamin C 
Doplněk stravy obsahuje přírodní 99,5% šťávu s malými kousky
gelovité dužiny Aloe vera Barbadensis Miller pocházející z Mexika zpracovanou metodou Totaloe.
Neobsahuje aloin
Výrobce suroviny je certifikován Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe vera, I.A.S.C.
Doporučené dávkování :  1 x 15 ml denně / polévková lžíce
Obsah :  500 ml


Složení : Aloe vera Barbadensis Miller gel, regulátor kyselosti kyselina citrónová, zahušťovadlo xanthan, konzervační látky benzoan sodný a sorban draselný.
Upozornění : Výrobek není určen dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neužívejte jako náhradu pestré stravy. Před použitím protřepejte.
Cena : 325,- Kč   pro neregistrované v ESSENS


Představujeme vám novinku z řady Aloe vera ESSENS - Zubní pastu s obsahem Aloe vera bez přídavku fluoru. 
Svým složením využívá v maximální míře antibakteriální účinky rostliny Aloe vera, pomáhá odstraňovat případné záněty dásní a mírní jejich projevy, odstraňuje zubní plak, napomáhá při hojení drobných poranění a infekcí v dutině ústní. Pravidelným používáním lze předejít vzniku zánětlivých onemocnění, zabránit vzniku zubních kazů a zvýšit kvalitu zubní skloviny. Poskytuje dlouhodobý osvěžující efekt v ústech.  K dispozici jsou : 
   - Aloe vera Šampon pro všechny typy vlasů
   - Aloe vera Šampon pro barvené a suché vlasy
   - Aloe vera Kondicionér pro všechny typy vlasů
   - Aloe vera Pěna na holen
   - Aloe vera + Q10 60 kapslí
   - a další výrobky s Aloe vera

  Aloe vera :


   - přispívá k ochraně proti mikroorganismům a celkové fyzické pohodě
   - působí příznivě proti únavě
   - podporuje trávení,přispívá ke zdraví trávícího systému
   - pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru
   - přispívá k udržení zdravé pokožky


materiál použito od ESSENS CZECH

Žádné komentáře: