Wikipedia

Výsledky hledání

Jogurtovač ESSENS + Colostrum ProbioticsMinimální náklady, jednoduchá příprava živého jogurtu, snadná údržba výrobníkuJogurtovač ESSENS se vyznačuje mimořádně snadnou obsluhou bez nutnosti jakéhokoliv nastavování, ovládání nebo dohledu. Ohřev obstarává samoregulační inteligentní topné těleso PTC zaručující nejvyšší možnou bezpečnost a současně úsporný provoz. Jogurtovač je vyroben dle norem Evropské Unie, všechny použité materiály jsou stabilní a jogurtovací nádoba je zhotovena z vysoce kvalitní nerezové oceli určené pro potravinářské účely.

Základní vlastnosti a parametry:

-  úsporný příkon 20W
-  samoregulační PTC topné těleso
-  kvalitní nerezová nádoba na přípravu jogurtu se samostatným plastovým víkem, celkový          
-  objem nádoby 1,5 l (s rezervou pro snadné rozmíchání probiotické směsi v 1 l mléka)
-  čistý design bez komplikovaného ovládání s hladkým povrchem pro snadnou údržbu
-  průhledné plastové víko umožňující sledovat přípravu jogurtu
-  kontrolní dioda (signalizuje zapnutý stav)

Opravdu zdravý JOGURT

Doplněk stravy ESSENS Colostrum Probiotics obsahuje čtyři vybrané probiotické kultury - kmeny mikroorganismů s příznivými účinky, prebiotikum inulin a colostrum, které je zdrojem účinných protilátek. Výrobek je určen pro individuální přípravu živých domácích jogurtů vysoké kvality.
PROBIOTIKA - živé organismy, které vytváří rovnováhu střevní mikroflóry.
PREBIOTIKA - zdroj energie pro jogurtové mikroorganismy a symbiotické střevní bakterie

Jogurt vytvořený z pro / prebiotické směsi ESSENS přestavuje takzvanou funkční potravinu  . To je potravinou vyrobenou z přirozeně se vyskytujících složek, které mají vedle výživné hodnoty i příznivý účinek na zdraví konzumenta.

Díky spojení ESSENS Colostrum Probiotics obohacený colostrem a Jogurtovače ESSENS získáte jedinečnou možnost vytvořit si opravdu zdravý bioaktivní jogurt nejvyšší možné kvality, který ideálním způsobem a bez přídavných chemických látek přirozeně přispívá k obnově vnitřní metabolické rovnováhy a zvýšení obranyschopnosti organismu.

Jak si vyrobit jogurt :

Potřebujete jen 1 l čerstvého (nejlépe plnotučného) mléka, 1 sáček ESSENS Colostrum Probiotics a jogurtovač ESSENS. Doba přípravy je 4 - 6 hodin při teplotě 43 st

Příprava jogurtu:
-  smíchejte jeden sáček ESSENS Colostrum Probiotics s 1 l mléka
-  uzavřete zásobník víkem a vložte do hlavní části jogurtovače a zapojte napájecí kabel do    
   elektrické zásuvky
-  proces výroby jogurtu v jogurtovači bude zahájen automaticky, poté ho stačí za 4 - 6 hod 
   odpojit ze zásuvky
-  pokud necháte jogurtovou směs zrát déle, bude jogurt hustší a kyselejší. Nedoporučujeme 
   nechat směs zrát déle než 8 - 10 hod

Proč jogurt od ESSENS?

Jde o bioaktivní jogurt nejvyšší možné kvality vyráběný bez konzervantů, sladidel a dalších chemických přísad, obsahuje 100 násobně vyšší počet živých bakterií než běžně prodávané jogurty. Přínosem živých jogurtů z ESSENS probiotické směsi složí k doplnění mléčných bakterií do zažívacího traktu, upravuje střevní mikroflóru, zlepšuje a upravuje trávení, zabraňuje množení škodlivých látek a chrání sliznici žaludku a střev. Svým působením napomáhá zvýšit odolnost organismu vůči případným infekcím a napomáhá celkovému posílení imunitního systému. ESSSENS Colostrum Probiotics dále napomáhá snížit hladiny cholesterolu v krvi, přispívá k přirozené ochraně proti průjmům, kvasinkovým infekcím, napomáhá tělu regulovat hladinu cukru v krvi, může podporovat vstřebávání vápníku a zmírňovat příznaky laktózové intolerance. Colostrum obsažené v probiotické směsi ESSENS napomáhá podporovat obranyschopnost organismu, upravuje zažívání a má protizánětlivý účinek.


Žádné komentáře: